Terme Tekstil Taşımacılığı

Şubat 05 2018
askılı lojistikkk

Terme Tekstil Taşımacılığı olarak şirketimizin üstün hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyip askılı tekstil taşımacılığı hizmetini siz değerli müşterilerimize tecrübeli kadrosuyla en hızlı biçimde nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Sektörün öncü isimlerinden olan Terme Tekstil Taşımacılığı olarak müşterilerimizin talepleri bizim için çok önemlidir. Terme Tekstil Taşımacılığı tekstil ürünleri için bünyesinde özel askı ve aparatlara sahiptir. Taşınacak askılı tekstil ürünleriniz için geliştirdiği yöntemlerle ve çalışanlarıyla nakliye sektöründe fark yaratan firmamız hizmetlerini yerine getirirken Terme Tekstil Taşımacılığı son derece hızlı ve dikkatli çalışmaktadır.

Askılı tekstil taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Tekstil ürünleri yeni adresine de alındığı gibi teslim ediliyoruz. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Firmamız olarak Askılı Tekstil ile ilgili her türlü taşımacılık işlemlerinizi; şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık yaptırabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz tüm askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sunduğumuz diğer taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi askılı tekstil taşımacılığında da firmamızın kalitesini, müşteri odaklı çalışma anlayışını ispatlamış bulunmaktayız. Hem sektörün hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir. Vizyonu, sektöründe her zaman lider olmak için çalışmaktadır. Terme Tekstil Taşımacılığı olarak kendi sektörü içerisinde ve müşterilerinin bünyesinde gerçekliğini kanıtlamış bir firma olmuştur.

Amacımız; pazara uygun, stok dilinden anlayan bir yaklaşım ile sürekli yenilikçi, esnek hizmet geliştirmek, müşteri memnuniyeti ile taşımacılığı hakkıyla yapmaktır. Tekstil taşımacılığı için sizlere gerekli taşınma planlaması yapıldıktan sonra uygun maliyetler çerçevesinde fiyatlandırma yapmaktayız. Gerek tekstil ürünlerinin zamanında satıcıya ulaştırılması gerekse bu ürünlerin kullanıcıya hasarsız ve temiz bir şekilde ulaşması amaçlandığı için bizler de Terme Tekstil Taşımacılığı firması olarak bu sektöre uygun yeni model askı ve raf sistemli kapalı kasa taşıma araçlarımız ile sevkiyat işlemlerine hazır bulunmaktayız.

Güvenli taşımacılığın unsurlarından olan eşya sigortalama şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Hizmetin kaliteli bir şekilde sağlanması bizim sorumluluğumuzda ve hizmet amaçlarımızdandır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile askılı tekstil taşımacılığı alanında çok kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bizleri seçmeniz, bizim için onur, gururdur. Teşekkürler…