Kavak Tekstil Taşımacılığı

Şubat 05 2018
Perşembe Tekstil Taşımacılığı

Kavak Tekstil Taşımacılığı tekstil ürünleri için bünyesinde özel askı ve aparatlara sahiptir. Gerçekleştirdiğimiz tüm askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sunduğumuz diğer taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi askılı tekstil taşımacılığında da firmamızın kalitesini, müşteri odaklı çalışma anlayışını ispatlamış bulunmaktayız. Sektörün öncü isimlerinden olan Kavak Tekstil Taşımacılığı olarak müşterilerimizin talepleri bizim için çok önemlidir. Amacımız; pazara uygun, stok dilinden anlayan bir yaklaşım ile sürekli yenilikçi, esnek hizmet geliştirmek, müşteri memnuniyeti ile taşımacılığı hakkıyla yapmaktır.

Müşteriye vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemeleriyle gösteririz. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır.

Deneyimli, çalışkan ve asıl önemli olan uzman kadro ile Kavak Tekstil Taşımacılığı gerçekleştirilen tekstil taşımacılığı planlı olarak ele almakta ve mümkün olunan en kısa sürede kaliteli olarak teslimatı sağlamaktayız. Ve sizlere hizmet verirken her aşamada istekleriniz doğrultusunda hareket ediyor ve “müşteri odaklı” çalışma anlayışını benimseyerek hareket ediyoruz. Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor.

Bir nakliyat firmasının askılı tekstil hizmeti sunabilmesi için, nakliyat aracında askı sistemi bulunması gerekmektedir. Kavak Tekstil Taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız, kapalı kasa nakliyat araçlarında askılı aparatların yer aldığı donanımlı, geniş nakliye araçları ile tekstil firmalarının ütülü gibi istediği tüm çeşitli tekstil ürünlerinin taşınmasında nakliye çalışmaları sunmaktayız. Bu donanıma sahip olmayan bir nakliyat firması hiçbir zaman üst düzey müşteri memnuniyeti ön planda bir nakliye hizmeti sunamayacaktır. Oldukça zor ve titizlik gerektiren bir iş olan askılı tekstil taşımacılığında sektörde adını duyuran Kavak Tekstil Taşımacılığı , uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimi çalışmalarına aktarmaktadır. Üzerinde titizlikle çalışılması gereken detay ve en çok dikkat gerektiren işler arasındadır. Gönderileriniz tam zamanında ve tam da sizin istediğiniz gibi yerine ulaşır. Askılı araçlar sayesinde eşyalarınız taşınırken hiçbir şekilde zarar görmez, ürünleriniz toz geçirmeyen özel poşetlerde taşınması nedeniyle kir tutmaz, Ürünleriniz taşınırken kirlenmez ve kırışmaz.

Hizmetin kaliteli bir şekilde sağlanması Kavak Tekstil Taşımacılığı bizim sorumluluğumuzda ve hizmet amaçlarımızdandır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile askılı tekstil taşımacılığı alanında çok kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bizleri seçmeniz, bizim için onur, gururdur. Teşekkürler…